Seznam městských linek

HO - Hořice, JN - Jablonec nad Nisou, JI - Jilemnice, JC - Jičín, TU - Turnov

číslo linky Městské linky středisko
530746 MD Tanvald: Tanvald-Tanvald,sídliště-Desná JN,JI
541079 Chrastava aut. st. - Chrastava sídliště LB
557540 MD Litoměřice D: aut.st.-nemocnice-Pokratice-Plešivecká-Michalovická-u pošty-aut.st LT
557550 MHD Litoměřice B: aut.st.-Uhelné sklady-Pokratice-Husova-Nemocnice-INTERSPAR-aut.st. LT
558001 MD Lovosice: Lovosice záv.2-záv.1.–Purkyňova-Sv. čecha- aut.nádr.- kostel-DELI-ÚNZ-Beseda-Dlouhá–LIDL-Průmyslová-Jabloňová alej–hřbitov LT
635007 MHD Jičín: Jičín,Hradecká-TESCO-Jičín,Nové Město-Jičín,Čeřovka-Jičín,aut.st JC
635052 MHD Hořice Doubravka - náměstí - Hořice-Hořice,aut.nádr.-Hořice,žel.st HO
675301 MHD Turnov č. 1: Aut.nádr.-Terminál u žel.st.-Pelešany-Mašov-Aut.nádr. TU
675302 MHD Turnov č. 2: Ohrazenice-Maškova zahrada-u Karla IV.-Nemocnice-Výšinka-Ohrazenice TU
675322 MHD Turnov č. 22: Nemocnice-Terminál u žel.st.-(Přepeře)-Ohrazenice-Terminál u žel.st.-Maškova zahrada-U Karla IV.-Nemocnice TU
Linky MHD Česká Lípa
Linky před optimalizací  Linky optimalizace 1
číslo linky MHD česká Lípa středisko
201

Sídliště Lada - Obchodní zóna - Borská - Okružní - Mariánská - Palackého náměstí - Žižkova - U Průmyslovky - Arbesova - Stadion - Erbenova - Sokolská - Hrnčířská - Lipová - Svárovská - Karla Poláčka - Partyzánská - U Kapličky

pracovní dny  interval 120 min SO/NE 1 pár spojů
202

Sídliště Lada - K Rozvodně - Šluknovská - Jáchymovská- Severní -  - Sídliště Sever - Sluneční - Bardějovská - Moskevská - Svatého Kříže - Erbenova - Sokolská - Hrnčířská - Bulharská - Hlavní nádraží

pracovní dny  interval 24/36 min SO/NE  cca 60 min
203

Sídliště Lada - K Rozvodně - Šluknovská - Jáchymovská - Zoubkova - Okružní - Příbramská - Roháče z Dubé - Železničářská - Antonína Sovy - Soud - Stadion - Hrnčířská - Bulharská - Hlavní nádraží  - Kozákova - Tovární - Svatopluka Čecha - Dubická - Litoměřická - U Pískovny - Dubice

pracovní dny interval 24 min SO/NE 45-80 min
205

Dolní Libchava - Děčínská - Sídliště Holý Vrch - Jižní - Nawkova - Antonína Sovy- Železničářská - Slovanka. - Soud - Stadion - Sokolská - Erbenova - Svatého Kříže - Moskevská - Bardějovská - Žitavská - Gymnázium - Na Výsluní

pracovní dny interval 30 min SO/NE 60 min
206

Nádraží ČD - Bulharská - U Kapličky - Partyzánská - Svárov - Partyzánská - Chelčického - nemocnice Stará Lípa - Liberecká - Moskevská - Svatého Kříže - Erbenova - Sokolská - Stadion - Soud - Antonína Sovy - Železničářská - Střelnice - Českokamenická - Horní Libchava, zámek - Manušice - Častolovice - Lada - Sídliště Lada

pracovní dny 120 min SO/NE 4 páry spojů
207

Okřešice - Autodrom - U hřbitova - Sosnová, - Sběrný dvůr - Na Kopečku - Buckova - 5.května - Bulharská - Mánesova - Hlavní nádraží

pracovní dny interval 60 min SO/NE 120 min
208

Vítkov - Dobranov jih - Dobranovský potok - Dobranov hl. silnice - Dobranov rozc. - Žižínkov - Žižínkovský rybník - Nový Žižínkov - Českých Bratří - Svárov - Partyzánská - Chelčického - nemocnice - Moskevská - Svatého Kříže - Erbenova - Sokolská - Stadion - Soud - Železničářská - Antonína Sovy

pracovní dny 1 školní spoj
209

Heřmaničky - Heřmanický rybník U Lesního hřbitova - Rybníček - Žižínkov - Žižínkovský rybník - Českých Bratří - Svárov - Partyzánská - Chelčického - nemocnice - Moskevská - Svatého Kříže - Erbenova - Sokolská  - Hrnčířská - Bulharská - Hlavní nádraží

pracovní dny interval 60/120 min
212

Sídliště Lada - K Rozvodně - Šluknovská - Jáchymovská - Severní - Havířská - Sídliště Sever - Sluneční - Bardějovská - Moskevská - Svatého Kříže - Žižkova - U Průmyslovky - Arbesova - Stadion - Hrnčířská - Bulharská - Hlavní nádraží

pracovní dny 3 spoje
213

Sídliště Lada - K Rozvodně - Šluknovská - Jáchymovská - Severní - Havířská - Sídliště Sever - Sluneční - Bardějovská - nemocnice - Chelčického - Partyzánská - Česká

pracovní dny interval 7 párů spojů
217

Na Kopečku - 5. května - Partyzánská

 
218

Vítkov - Dobranov jih - Dobranovský potok - Dobranov hl. silnice - Dobranov rozc. - Žižínkov - Žižínkovský rybník - Nový Žižínkov - Českých Bratří - Svárov - Partyzánská - Chelčického - nemocnice - Moskevská - Svatého Kříže - Erbenova - Sokolská - Hrnčířská - Bulharská - Hlavní nádraží - Kozákova - Tovární - Svatopluka Čecha - Dubická - Peklo - Obecní les

pracovní dny interval 60/120 min, SO/NE 120 min,
224

Hlavní nádraží - Bulharská - Hrnčířská - Sokolská - Erbenova - Svatého Kříže - Moskevská - Bardějovská - Žitavská - Gymnázium - Na Výsluní - Gymnázium - Žitavská - Bardějovská - Jana Wericha - Dlouhá - Sídliště Špičák

pracovní dny interval 30min SO/NE 60min

225

Hlavní nádraží - Bulharská - Hrnčířská - Sokolská - Erbenova - Svatého Kříže - Moskevská - Bardějovská - Žitavská - Gymnázium - Na Výsluní

pracovní dny interval 30min SO/NE 60min

232 Sídliště Lada- K Rozvodně - Jáchymovská - Havířská - Sídliště Sever - Obecní les - Peko - Litoměřická - Dubická - U Jatek - Svatopluka Čecha návoz na pracovní směny
234 Sídliště Špičák - Dlouhá - Jana Wericha - Moskevská - Sokolská - Obecní les - Peklo - Litoměřická - Dubická - U Jatek - Svatopluka Čecha návoz na pracovní směny
235 Na Výsluní - Gymnázium - Žitavská - Bardějovská - nemocnice - Obecní les - Peklo - Litoměřická - Dubická - U Jatek - Svatopluka Čecha návoz na pracovní směny

Seznam městských linek