Městské linky provozované v minulosti
Královéhradecký kraj - městská doprava Hořice a Jičín

   Městská doprava v Hořicích byla provozována od roku2002. Autobus městské linky spojoval vlakové nádraží s autobusovým a centrem města. Provoz zajišťovaly nízkokapacitní vozy z hořické provozovny. V roce 2019 se však město rozhodlo přestat městskou linku financovat a dopravní obslužnost příměstských částí přenechat linkové krajské dopravě. Naposledy vyjel minibus na linku 29.03.2019.

  Městská doprava v Jičíně byla zajišťována mezi lety 2001 - 2019Sor C7.5 na autobusovém nádraží zastávka MHD. Během této doby se na jedné okružní městské lince vystřídalo celkem 4 vozy (v letech 2005 - 2009 vozem pátým, který obsluhoval nákupní linku pro TESCO). Městskou linku na základě výběrového řízení provozuje od počátku roku 2020 místní autobusový dopravce Fejfar BUS.

Přehled - městská doprava Hořice
Přehled - městská doprava Jičín
Liberecký kraj - městská doprava Jablonec nad Nisou

   V Jablonci nad Nisou provozoval městskou dopravu do roku 2010 dopravce ČSAD Jablonec nad Nisou, který se v tomto roce stal součástí skupiny BusLine. Od roku 2010 se městská radnice dohodla na provozování městského provozu se sousedním dopravním podnikem DP Liberec. I poté ale byly na linky vypravovány autobusy BusLine doplněné plynovými Tedomy z Liberce. Po vypovězení smlouvy s DPMLJ pokračoval BusLine v provozování přímo od roku 2019 až do počátku roku 2021, kdy byl dopravce vystřídán novým dopravcem Umbrella Coach & Buses.

Městská doprava v Jablonci - popis provozu
Přehled vozů provozovaných v Jablonci nad Nisou
Přehled vozů provozovaných v Jablonci nad Nisou - 2018
Přehled vozů provozovaných v Jablonci nad Nisou - 2014
Liberecký kraj - subdodávka pro DPMLJ

   V roce 2009 byla zahájena vzájemná spolupráce s dopravcem ČSAD Jablonec nad Nisou. Tato spolupráce pokračovala i po roce 2010, kdy byla kompletní firma začleněna do struktur BusLine. BusLine jako subdodavatel zajišťoval od té doby kompletní provoz linek jablonecké městské dopravy a navíc také třetinu výkonů v Liberci. Do Liberce byly zakoupeny plynové Sory BNG12.5 doplněné staršími voty BN12 převedenými z Jablonce a vozy Man, které se do té doby podílely na zajištění linek v České Lípě. Plynové Sory se v Liberci moc neosvědčily a tak byly později nahrazeny plynovými vozy od Iveca Citelis 12. Spolupráce v Liberci byla ukončena počátkem roku 2019, kdy 25.1. vyjely vozy BusLine na linky městské dopravy v Liberci naposledy.

Přehled vozů provozovaných v Liberci
Ústecký kraj - Lovosice, Litoměřice, Varnsdorf

    Společně s vítězstvími v krajských soutěžích se BusLine hlásila i do soutěží na provozování městských linek vyhlašovaných městy v Ústeckém kraji. Část kontraktů bylo získáno a postupně se tak vozy s jelenem v logu objevili na linkách ve Varnsdorfu, Litoměřicích a Lovosicích. Stejně tak jako v příměstské dopravě se projevila krize i u městských linek. BusLine (TD bus) postupně od poloviny roku 2018 vyklízel své působení v okolí Děčína, Ústí nad Labem, Loun, Litoměřic. Začátkem roku 2019 pak vozy opustily i linky v Litoměřicích a Lovosicích.

    Městská linka ve Varnsdorfu (2001 - 2009)

    Městská linka v Lovosicích (2008 - 2009, 2011-2019)

    Městské linky v Litoměřicích (2012 - 2019)

Městská doprava Litoměřice
Městská doprava Lovosice
Městská doprava Varnsdorf
Městské linky provozované v minulosti