Sledování vozů BusLine

Liberecký kraj

V libereckém kraji jsou vozy rozděleny celkem do šesti provozoven (Čeká Lípa. Jablonec nad Nisou, Jilemnice, Semily, Turnov, Rokytnice). V následujících odkazech naleznete galerie jednotlivých provozoven odkaz na aplikaci IDOL která zobrazuje pohyb vozidel na linkách systému IDOL. Vyhledejte si na mapě spoj a klikněte na červenou ikonku. Po kliknutí se vám zobrazí okno které zobrazuje informace o lince, spoji o případném zpoždění. Jako úplně poslední informace je pak evidenční číslo vozu. Evidenční čísla vozů BusLine se pohybují mezi čísly 60 - 599. Vozy městské dopravy v České Lípě mají čísla 60-90, vozy ostatních provozoven pak 101 - 405. Do provozu pak zasahují i autobusy ze sousedního systému královéhradeckého kraje, ty se pak zobrazují pod čísly 501 - 599.

Královéhradecký a Pardubický kraj

V královéhradeckém a pardubickém kraji je celkem 7 provozoven (Jičín, Hoříce, Hradec Králové, Jevíčko, Lanškroun, Litomyšl a Ústí nad orlicí). I tyto kraje mají jednotnou aplikaci na sledování provozu IDS IREDO. Opět si na mapě můžete vyhledat spoj, kliknout tentokrát na modrou ikonku spoje. Zobrazí se vám opět veškeré informace o spoji a případném zpoždění. Více se ale nedozvíte, pouze informaci o dopravci, který daný spoj provozuje.

PID

Jelikož BusLine provozuje i linky na hranicích systému PID můžeme vozy BusLine najít i na interaktivní mapě pražské integrované dopravy MAPA PID. Vozy s evidenčními čísly PID nalezneme v provozovnách Jičín a od letošního roku (2022) také v nově vysoutěžené oblasti jihočeského kraje Táborsko.

Sledování vozů BusLine